Жіноча пристрасть.
Як її запалити?

Існує стереотип, що жінки хочуть сексу менше, ніж чоловіки. Так, це лише стереотип. Фізіологічно жінка бажає чоловіка так само, як і чоловік жінку.
В нашій культурі побутує чимало спотвореної інформації та гумору на цю тему: «болить голова», «всі чоловіки хочуть лише одного...» тощо. На жаль, більшість з них образливі та принизливі або для чоловіка, або для жінки.

Я переконана: інтимна близькість – цінна та здорова сфера життя пари. Саме тому, сьогодні пишу про психологічні ключики до справжньої насолоди від процесу і результату.

Причина і можливість №1.
Природа жінки така, що вона може виконувати кілька справ одночасно.
Це означає, що в один момент в її голівоньці та серці можуть міститися дуже різносторонні думки і переживання. Відтак, якщо видався складний день на роботі, з кимось конфліктувала, яскраво пораділа чи відбулися інші значимі події, потім ще й приготувала вечерю і зробила домашні справи, тоді «оперативна пам'ять» вже зайнята безліччю процесів. Чоловікам в цьому сенсі простіше. Вони налаштовані виконувати одну задачу, тобто цілеспрямовані
в певній справі, тому якщо «перемикаються», то надійно. Нам, жінкам,
це вдається важче.

Тому звідси випливає перше правило – звільнити місце в емоціях, почуття та думках для контакту з чоловіком. Як це зробити? Дуже просто! Необхідно призупинитися і відчути себе. Кожна жінка це робить по своєму: хтось приймає ванну, хтось запалює ароматичні свічки, хтось красиво одягається. Тут важливо вибрати особливий метод, який зможе розслабити саме Вас
і вже почати приносити задоволення. Пам'ятайте, чоловіку добре тоді, коли добре жінці.

Другий важливий момент, секс – це контакт двох душ та тіл, а не щоденне миття посуду. Остерігайтесь рутини: вигадуйте, експериментуйте, відпустіть свою внутрішню дитину, нехай вона кайфує і радіє. Близькість покликана заряджати Вас життєвою енергією. Це одна з її функцій. Звісно, в певних моментах, може і знесилювати.

Причина і можливість №2.
Не секрет, що чоловіки та жінки різні, відповідно і швидкість «розігрівання» теж різниться. Чоловіки, як відомо, збуджуються швидше, жінкам може знадобитися трохи більше часу. Все це індивідуально і відчувається кожною парою по-своєму. Проте рідко трапляється так, щоб ця «швидкість» повністю співпадала.

Розумію, що, можливо, в дечому пишу банальні речі. Але, як то кажуть: «Про очевидне забути найлегше». Отож, будьте уважними та відчувайте партнера!
В ній/ньому – всі відповіді. Партнер – найближча Вам людина. З ним Ви можете бути щирими та говорити про свої потреби, особливо про ті,
що стосуються «ліжка». Існують ще внутрішньо-психологічні переживання,
які «керують нами» без нас. Читайте про це в пості Справжні причини скутості в ліжку
Made on
Tilda